O firmě

Firma HBH Modřany vznikla na počátku roku 1994 jako instalační společnost pro výrobu, montáž a servis vzduchotechnických zařízení. V této oblasti se po dobu své existence podílela na několika prestižních realizacích, mezi nimiž však vyniká dlouhodobá spolupráce s předním subjektem českého bankovního sektoru – Živnostenskou bankou. Společnost HBH Modřany zrealizovala celou rekonstrukci hlavního sídla banky v Praze 1 včetně výstavby vzduchotechniky ve většině jejích poboček na území České republiky.

 

Firma se nežene za rychlým zvyšováním obratu, ale specializuje se na klientelu, která se dokáže zamyslet nad realizací jak z hlediska estetického, tak ekologicky-ekonomického. Především pak klade důraz na snižování energetické náročnosti svých realizací. Filozofií firmy tedy rozhodně není, dostat se ke kontraktu za co nejnižší ceny

 

V dnešní době se dále společnost orientuje na rozvíjení nových technologií čištění vzduchu a využívání přírodních zdrojů energie, jako například tepelných čerpadel. Z čistě realizační činnosti dokázala svoji kapacitu částečně přesunout i do údržbové sféry, tedy starost o realizované systémy a jejich případné vylepšování.

Máte-li proto zájem, popovídat si o možné spolupráci, případně Vašem investičním záměru v oblasti zdravého vzduchu, kontaktujte naší společnost!

Vedení společnosti

Vladimír Baptista

Zakladatel společnosti

Email: v.baptista@hbh-modrany.cz

Telefon: +420 602 327 752

 

Marek Baptista

Jednatel

Email:m.baptista@hbh-modrany.cz

Telefon: +420 602 847 207